İmmunat Kırkkilit Otu Sıvı Ekstraktı 250 ML

Fiyat:
1.210,00 TL
Aynı Gün Kargo
Kırkkilit Otu Sıvı Ekstraktı Nedir?

Doğal içerikli bitkisel bir takviyedir. Atkuyruğugiller (Equisetaceae) familyasının Türkiye?de yetişen cinsi olan kırkkilit otu/At kuyruğundan (Equisetum arvense) üretilmektedir. Birçok bilimsel kaynakta da adı geçen kırkkilit otunun (Equisetum Arvense) özüdür.İmmunat Kırkkilit Otu Sıvı Ekstraktı, kırkkilit otunun etkili bir şekilde ekstre edilmesiyle elde edilir. Bu sıvı ekstrakt, kırkkilit otunun içerdiği etken maddelerin daha yüksek konsantrasyonlarda alınmasını sağlar.

Kullanım Önerisi ? Günlük olarak sabah 1 ölçek, akşam 1 ölçek kullanılması tavsiye edilmektedir. (5ml. ölçekli kaşık kutu içerisinde yer almaktadır). Yemeklerden 1 saat sonra tüketilmesi tavsiye edilir.

UYARI: İmmunat Kırkkilit Otu Sıvı Ekstraktı, doğal ve bitkisel bir takviye olması nedeniyle, ilaç yerine kullanılamaz ve sağlık sorunlarını tedavi etmek için kullanılamaz.Kullanmadan önce doktorunuza danışınız.

Şeker, tuz, mısır, maya, buğday, gluten, soya ve süt gibi potansiyel alerjenleri içermez. Sentetik renklendirici, koku düzeltici, tatlandırıcı, kayganlaştırıcı kullanılmamıştır.
Diğer Özellikler
Stok KoduST03070
Markaİmmunat
Stok DurumuVar
8680018790173

 Taze Çekilmiş Baharatlar
 500 TL ve Üzeri Siparişlerde Ücretsiz Kargo..!
         
 Kargo Bedeli 60 TL

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.