İmmunat Alıç Meyvesi Sıvı Ekstraktı 250 ML

Fiyat:
1.040,00 TL
Aynı Gün Kargo
Alıç Meyvesi Sıvı Ekstraktı Nedir?

Alıç (Crataegus spp.), gülgiller ailesine ait bir bitki türüdür ve Avrupa, Asya ve Kuzey Amerika'da yetişir. Alıç meyvesi, birçok sağlık faydasıyla ilişkilendirilen bir bitki bileşenidir.Alıç meyvesi sıvı ekstraktı, alıç meyvesinin aktif bileşenlerini yoğunlaştırmak için su veya alkol gibi bir çözücüde çözündürülen bitki özütüdür. Bu işlem, bitkinin özelliklerini yoğunlaştırır ve daha güçlü bir etki sağlar.

Kullanım Önerisi ?

Günlük olarak sabah 1 ölçek, akşam 1 ölçek kullanılması tavsiye edilmektedir. (5ml. ölçekli kaşık kutu içerisinde yer almaktadır). Yemeklerden 1 saat sonra tüketilmesi tavsiye edilir.

Şeker, tuz, mısır, maya, buğday, gluten, soya ve süt gibi potansiyel alerjenleri içermez. Sentetik renklendirici, koku düzeltici, tatlandırıcı, kayganlaştırıcı kullanılmamıştır.

UYARI: Tavsiye edilen günlük alım dozunu aşmayın. Takviye edici gıdalar normal beslenmenin yerine geçemez. Çocukların ulaşamayacağı yerde saklayın. İlaç değildir. Hastalıkların önlenmesi veya tedavi edilmesi amacıyla kullanılmaz. Hamilelik ve emzirme dönemi ile hastalık veya ilaç kullanılması durumlarında doktorunuza danışınız.
Diğer Özellikler
Stok KoduST03057
Markaİmmunat
Stok DurumuVar
8680018790159

 Taze Çekilmiş Baharatlar
 500 TL ve Üzeri Siparişlerde Ücretsiz Kargo..!
         
 Kargo Bedeli 60 TL

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.