Müşteri Hizmetleri

Hakkımızda

HAKKIMIZDA

Modern tıp ve alternatif tıpla beraber insanlara faydalı olabilmek amacı ile baharat, şifalı bitkilerin, doğal gıda ve kişisel bakım ürünlerinin perakende ve toptan satışı için 1962 yılında kurucumuz ve babamız Sadık Doğan tarafından Yalova’da kuruldu. 1980 yılında şuan ki adresinde (Şehit Osman Altınkuyu Cad.) Doğa Gıda Tarımsal Ürt. Uyg. İth. İhr. Ltd. Şti. olarak faaliyetlerine başladı. Bugün itibari ile online alışveriş sistemi ile de tüm Türkiye’yi kapsar şekilde çalışmalarına hız vermeden,  Gökan Doğan – Kuruyemiş ve Baharat Ticaret olarak siz değerli müşterilerimiz sayesinde daha da büyüyerek faaliyetlerine devam etmektedir.

Kaliteli Baharat ve Aktariye ürünlerinin kullanımında, her ne pahasına olursa olsun, temelinde insan olan bir unsuru unutmadan, hijyenik, kaliteli bir şekilde stoklayıp, güvenle kullanmalarını sağlayabilmeyi her zaman amaç edinmiştir. Ürünlerimizin her zaman arkasında olup müşteri memnuniyetini ön planda tuttuk. Getirisi ne olursa olsun her müşteri velinimet olarak görülmüş, firmamızdan güler yüzle ayrılmasını ilke edinilmiştir. Satışını yaptığımız ürünlerin tamamı Tarım ve Köy İşleri Bakanlığı Tarafından Onaylı Ürünlerdir.

Firmamızın kuruluşundaki amacı doğrultusunda üretici ve tüketici ortaklığında 56 yıldır, ürünlerimizde insan sağlığını ve gıda güvenliğini korumayı, ürünlerimize duyulan güvenin devamlılığını sağlamayı, ürün kalitesine özen göstermeyi, çalışanlarımızı iyi eğitmeyi ve aktarlık mesleği ile ilgili olarak gelişen teknolojileri yakından takip etmeyi, Gökan Doğan – Baharat ve Kuruyemiş Ticaret olarak bizlere güvenen insanlara temiz ve kaliteli ürünleri güler yüzle ve ahlaklı bir şekilde taşımayı prensip edindik.


 Taze Çekilmiş Baharatlar
 500 TL ve Üzeri Siparişlerde Ücretsiz Kargo..!
         
 Kargo Bedeli 60 TL

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.